אופניים לילדים

אחד התסכולים הגדולים של הורים לילדים בימינו הוא היותם מחוברים מדי למסכים. גם אם התכנים בהם הם צופים מהווים מקור להנאה ואף ללמידה, הצפייה הממושכת יכולה לבוא על חשבון הפעלת הגוף לשם הבריאות והחיוניות. בנוסף גם הפן החברתי יכול להיפגע כתוצאה מהפחתה משמעותית בפגישות פנים מול פנים עם חברים ואנשים בכלל הנחוצות לשם אינטראקציה חברתית המפתחת ומעשירה את הילד. לכן חשוב עד מאוד למצוא אפיקים נוספים להעשרת זמנו של הילד המכילים תנועה ממושכת והנאה. חשוב לציין שהנאה פנימית תביא גם להנעה חיצונית ולכן יש להתייחס בכובד ראש למציאת האפיק המתאים לילד עצמו.

אחד האפיקים המתאימים והנגישים ביותר לשם הנעת והנאת ילדינו הוא רכיבה על אופניים. כמעט כל ילד, בכל גיל, מבנה גוף וכן ילד בעל צרכים מיוחדים, יכול למצוא את האופניים המתאימים לו ביותר וליהנות מרכיבה. על אף שתחום ספורט הרכיבה האתגרי על אופניים עולה יותר ויותר לכותרות, אין הכרח לבחור דווקא בדרך זו. ניתן להציע לילד לתרגל רכיבה, תוך כדי הפיכתה להרגל, גם לשם התניידות ממקום למקום – רכיבה אל חברים, אל המכולת, אל בית הספר וכדומה.

 

 

 

החשיבות בהתאמת מבנה האופניים לילד

התאמת מידת אופניים היא קריטית עבור כל אחד מאתנו ובמיוחד עבור ילדים אשר גופם נמצא בתהליך גדילה ושינוי. להתאמה זו השפעה מהותית על בריאותו ותפקודו של הגוף, על הביטחון שברכיבה וכמובן על ההנאה. על הרכיבה של הילד להיות מלווה בנוחות ובחוסר המאמץ שבישיבה, בקלות הדיווש ובתחושת הביטחון. בעת רכישת האופניים יש לוודא התאמתם של כל הפרמטרים הנדרשים כגון: גובה, מרחקים בין אזורי גוף שונים, משקל, סגנון ומטרת הרכיבה וכדומה.

רוצים לרכוש לילדים אופניים שעליהם יוכלו לרכב בסביבה הקרובה או הרחוקה? מחפשים אופניים נוחים ובעיקר גם בטוחים? חשוב לכם שהם יתאימו במדויק למידתם וגם יוצעו לכם במחירים אטרקטיביים? פרידמן היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החנות מתמחה במכירת מגוון אופניים לילדים וגם למבוגרים. לקבלת פרטים נוספים אודות המוצרים או לצורך הזמנתם, צרו קשר בטלפון 03-6836911

דילוג לתוכן