אופניים לנכים ולבעלי צרכים מיוחדים – פתרון נגיש ונוח

המודעות לצורך בנגישות ובמתן פתרונות לנכים ולבעלי צרכים מיוחדים הולידו לא מעט המצאות בשנים האחרונות, המתבססות על פיתוחים מוכרים. בין אם כדי להגיע מנקודה אחת לשנייה בתוך מרחב סגור, כמו הבית שלנו, ובין אם מחוצה לו, כאשר נמצאים ברחוב הסואן או אפילו בסביבה הקרובה הרגועה, שימוש בפתרונות אלה יכול לסייע משמעותית לתחושתו האישית ולביטחונו העצמי של המשתמש בהם וכמובן גם לשפר את איכות חייו. אופניים לנכים ולבעלי צרכים מיוחדים הם אופניים ממונעים, המשמשים לעיתים ככיסאות גלגלים לכל דבר.

להפוך את ההתניידות לקלה ופשוטה יותר

נכים רבים או אפילו אלה, המתקשים לנוע באופן חופשי ממקום למקום, מוצאים את עצמם לא אחת מתמודדים עם אתגרים לא פשוטים וסוגיות, שאחרים כלל לא מודעים להן. לצאת אל הרחוב ולחוש לרגע כמו אדם בריא, כמו אדם המסוגל לנוע בחופשיות מבלי לסבול מקשיים, עשוי להיראות לעיתים כמו חלום, אך ניתן להגשימו בזכות הפיתוחים הטכנולוגיים המוצעים כיום בחנויות השונות. אופניים המיועדים לנכים, לבעלי צרכים מיוחדים ולאלה, הסובלים מבעיות של התניידות באופנים שונים, הופכים את ההתניידות עצמה, את התנועה שעבור רבים מאד כלל לא מובנת מאליה, לאפשרית ולכזו שניתן ליישם בכל מקום כמעט. לאחרונה אפשר לראות במרכזי הקניות, במקומות ציבוריים שונים וגם ברחובות עצמם, במרחבים הפתוחים, אנשים הנעזרים באופניים מיוחדים לנכים, המתבססים על מנוע חשמלי איכותי ואמצעים נוספים, המאפשרים להם שליטה מלאה במכשיר ונוחות רבה מאד בעת הישיבה.

 

 

חשוב לזכור

בשל מגוון הדגמים וכדי למצוא את הפתרון המתאים, חשוב מאד להגדיר את הצרכים, את התקציב וגם לבדוק את מידת הנוחות שמציע כל דגם. הנוחות והבטיחות הם שני פרמטרים שאסור להתפשר עליהם ומוטב להשקיע בחיפוש ובבדיקה את מלוא תשומת הלב הנדרשת לשם כך.

זקוקים לפתרון התניידותי איכותי? מעוניינים לרכוש אופניים המיועדים לנכים או לבעלי צרכים מיוחדים? אם כן, פרידמן היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החנות מתמחה במכירת אופניים, רכבים חשמליים ועזרים למבוגרים, לנוער ולכל אלה הזקוקים להם, המיוצרים על ידי מיטב החברות בתחום.

לסקירת כלל המוצרים בתחום זה ולקבלת פרטים נוספים אודות מכשירים אלה או לצורך הזמנתם, צרו קשר בטלפון 03-6836911