קלנועית מתקפלת

פעמים רבות נוצרים מצבים בהם קיים הצורך להתנייד באופן אחר מאשר הליכה, בין אם הסיבה לכך היא הצורך להתנהלות בקצב מהיר וקל יותר ובין אם עקב מוגבלות של תנועה. דוגמאות לכך: אנשי תחזוקה הנדרשים להתנייד במהירות וביעילות בין בתים ומבנים שונים בקיבוץ או בכפר, תוך שעליהם לשאת עימם כלי עבודה, או אנשים המתקשים בהליכה ומעוניינים לצאת לטייל ולהתנייד על מדרכות ובמוסדות ציבור שונים. בשני המקרים הללו וברבים נוספים ניתן ומומלץ מאוד להיעזר בקלנועית שהינה בעצם רכב קטן הפועל על חשמל באמצעות מצבר נטען. הקלנועית, עקב מידותיה, יכולה לשמש אדם אחד או מספר קטן של אנשים, בהתאם לסוג המסוים של הרכב. היא בעלת מנוע שקט, איננה פולטת כלל עשן והנסיעה בה אינה מצריכה רישיון נהיגה. הקלנועית הינה מוצר אלגנטי ומעוצב המאפשר התנהלות וחופש תנועה בכל סגנון חיים שהוא.

סוגי קלנועיות

קיימים סוגים שונים של קלנועיות הנבדלים אלה מאלה במספר תכונות: בגודל – קיימות קלנועיות קטנות המיועדות לאדם אחד ולצידן קלנועיות גדולות המיועדות לשניים. במהירות הנסיעה – קיים טווח של מהירות הנע בין שישה קילומטר לשעה לבין מהירות של ארבעים קילומטר לשעה בממוצע, בטווחי נסיעה שונים ובמבנה ועיצוב הרכב – ישנן קלנועיות שניתן לקפל וישנן בעלות מבנה הנשאר יציב וקבוע.

 

 


יתרונות הקלנועית המתקפלת

קלנועית מתקפלת לגודל מזוודה מהווה פתרון נפלא, נח ואלגנטי עבור אדם המעוניין להתנייד בין מקומות שונים ולשאת ולהעביר לשם כך את הקלנועית באופן נח ויעיל. קיפול ופתיחת הקלנועית מהירים וקלים, נח וקל לשאת אותה ידנית וכן ניתן אף להכניסה לתא מטען של רכב. כמו כן במידה ורוצים לשאתה לצורך התנהלות במדינה אחרת ניתן בהחלט להכניסה אף לתא מטען במטוס.

מעוניינים לרכוש קלנועית מאיכות גבוהה? מחפשים כתובת אמינה, מקצועית ומנוסה בתחום שתוכל לספק לכם קלנועית בהתאמה מלאה? אם כן, פרידמן היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החנות מתמחה במכירת קלנועיות ותלת אופניים מסוגים שונים, המספקים מענה למגוון של צרכים.

לסקירת כלל המוצרים ולקבלת פרטים נוספים אודות המוצרים או לצורך הזמנתם, צרו קשר בטלפון 03-6836911 

דילוג לתוכן