תלת אופן

חלקנו הגדול, כילדים אנרגטיים וללא יותר מידי מחויבויות, רכב על אופניים אשר שימשו בעיקר כדי להגיע אל חבר, אל בית הספר או לחוג ולחזור בחזרה הביתה כדי לא לפספס את שעת הארוחה ובכלל. בזאת הסתכם תפקידם. כיום כאנשים בוגרים יותר, עדיין נותר הצורך להגיע פעמים רבות ממקום למקום קצת יותר מהר מהליכה ברגל וגם בפחות מאמץ. ואם אפשר אז גם שניתן יהיה לשאת תוך כדי הרכיבה את השקית עם הקניות, את המעטפות מהדואר או את הילדים / נכדים הקטנטנים שלנו.

רבים מאתנו כמבוגרים עדיין ממשיכים לרכוב על אופניים ולאו דווקא במסגרת ספורט הרכיבה על אופני כביש או הרים שצובר תאוצה מיום ליום, אלא ברכיבה לגן של הילד, למכולת הקרובה, לעבודה, לחוף הים הסמוך וכדומה. לא חסר לאן לרכוב וליהנות מכך. אולם פעמים רבות אנו מעוניינים לשלב הנאה עם פרקטיקה כמו להנות מרכיבה אל המכולת באוויר הפתוח, עם עצירה פה ושם לשיחה קצרה עם מכר בשילוב האפשרות לשאת שקיות עם קניות בנוחות וללא מאמץ.

 

 


הפתרון המושלם לרכיבה מהנה ופרקטית

תלת אופן הינו הפתרון לרכיבה מהנה ופרקטית. מדובר בכלי קל אך יציב, יעיל, חסכוני, בעל דגמים וסוגים רבים מתוכם ניתן להתאים את הכלי הספציפי לצרכים האישיים. הוא ידידותי לסביבה בכך שאינו מזהם ואינו מרעיש וכולל סלסלה מאחור לנשיאת משאות קלים.

מי יכול להנות מתלת אופן

תלת אופן מומלץ הוא לאנשים הנהנים מפעולת הרכיבה ומעוניינים לשלב את האפשרות לשאת תוך כדי גם משאות קלים. הוא מתאים לאנשים שאינם יודעים לרכוב על אופניים עם שני גלגלים, לאנשים המוגבלים בהליכה ו/או ברכיבה המצריכה שיווי משקל, לאנשים שאינם מעוניינים להשקיע בקנייה של רכב ובחיפוש מקומות חניה ועוד.

מעוניינים ליהנות מהיתרונות הרבים של התלת אופן? פרידמן היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החנות מתמחה במכירת קלנועיות ותלת אופניים מסוגים שונים, המספקים מענה למגוון של צרכים.

לקבלת פרטים נוספים אודות המוצרים או לצורך הזמנתם, צרו קשר בטלפון 03-6836911